نمایندگی محصولات F & g

نمایندگی محصولات F & g

شرکت F & G

یک شکل اولیه از قطع کننده مدار توسط توماس ادیسون در یک درخواست ثبت اختراع در سال ۱۸۷۹ توصیف شد ، اگرچه سیستم توزیع قدرت تجاری وی از فیوز استفاده می کرد. 

هدف آن محافظت از سیم کشی مدار روشنایی در برابر اتصال کوتاه تصادفی و اضافه بار بود. یک قطع کننده مدار مینیاتوری مدرن مشابه مواردی که در حال حاضر استفاده می شود توسط Brown ، Boveri & Cie در سال ۱۹۲۴ ثبت شد. هوگو استوتز ، مهندسی که شرکت خود را به بی بی سی فروخته بود ، به عنوان مخترع DRP (Deutsches Reichspatent) 458392 شناخته شد.

اختراع استوتز پیشگام شکن مغناطیسی حرارتی مدرن بود که تا به امروز در مراکز بار خانگی استفاده می شد.

اتصال چند منبع ژنراتور به یک شبکه الکتریکی مستلزم توسعه قطع کننده های مدار با افزایش ولتاژ و افزایش توانایی قطع بی خطر جریانهای اتصال کوتاه افزایش یافته توسط شبکه ها بود.

سوئیچ های دستی ساده برای شکستن هوا هنگام قطع ولتاژهای بالا قوس های خطرناکی تولید می کنند. اینها جای خود را به مخاطبین محصور در روغن و اشکال مختلف با استفاده از جریان مستقیم هوای تحت فشار یا روغن تحت فشار ، برای خنک شدن و قطع قوس می دهند.

تا سال ۱۹۳۵ ، قطع کننده های مخصوص ساخته شده در پروژه سد بولدر از هشت وقفه سری و جریان روغن تحت فشار برای قطع خطا تا ۲۵۰۰ MVA ، در سه سیکل فرکانس برق AC استفاده می کنند.

ما در آرم الکتریک، نمایندگی محصولات F & g ،اشنایدر، زیمنس و سایر برندها، باکیفیت‌ترین محصولات برق صنعتی زیمنس را با بهترین کیفیت و ضمانت به شما ارائه می‌کنیم.

محصولات شرکت F&G ایران : 

  1. کلید های مینیاتوری AC از ۱۶ آمپرالی ۱۲۵ آمپر  در انواع یک پل تا چهار پل ،  تک فاز با نول (۱P+N) ، سه فاز با نول ( ۳P+N) در سه تیپ روشنایی (B) ، موتوری ( C ) و موتوری سخت ( D ) با قدرت قطع ۱۵ الی ۲۵ کیلو آمپر 
  2. کلیدهای مینیاتوری (DC) از یک آمپر بالا ۵۰ آمپر در انواع یک پل و دو پل
  3.  کلید های اتوماتیک( MCCB)  از ۲۰ آمپر الی ۱۶۰۰ آمپر با قدرت قطع ۱۶ الی ۵۰ کیلو آمپر
  4.  کلیدهای جریان نشتی ( RCD)  جهت مصارف خانگی و صنعتی از ۱۶ آمپر الی ۱۲۵ آمپر با جریان نشتی ۱۰۰۰۰ میلی آمپر
  5.  کلیدهای ترکیبی مینیاتوری و جریان نشتی (RCBO)  از ۲ آمپر ۴۰ آمپر با جریان نشتی ۱۰ الی ۳۰۰ میلی آمپر
  6.  لوازم جانبی ( Accessories) از قبیل کنتاکت کمکی ،رله شانت تریپ ،  رله آندر ولتاژ و غیره که قابلیت نصب بر روی کلیه محصولات را دارند. 

فیوز F & G

پس از تشخیص خطا ، تماس های قطع کننده مدار باید قطع شود تا مدار قطع شود. این کار معمولاً با استفاده از انرژی ذخیره شده مکانیکی موجود در شکن انجام می شود ، مانند فنر یا هوای فشرده برای جدا کردن مخاطبین.

قطع کننده های مدار همچنین ممکن است از جریان بیشتر ناشی از خطا برای جدا کردن مخاطبین مانند انبساط حرارتی یا میدان مغناطیسی استفاده کنند.

قطع کننده های کوچک معمولاً دارای یک اهرم کنترل دستی برای خاموش کردن بار یا تنظیم مجدد قطع کننده گیر هستند ، در حالی که واحدهای بزرگتر از سلونوئیدها برای لغزش مکانیسم و ​​موتورهای الکتریکی برای بازگرداندن انرژی به چشمه ها استفاده می کنند.

 

مشخصات، قیمت و خرید فیوز مینیاتوری تک پل 40 آمپر هیمل مدل HDB3WN1C40 |  دیجی‌کالا

 

کلید مینیاتوری F & G

کنتاکت های قطع کننده مدار باید جریان بار را بدون حرارت بیش از حد حمل کنند و همچنین باید در برابر حرارت قوس تولید شده هنگام قطع (باز شدن) مدار مقاومت کنند.

مخابرات از مس یا آلیاژهای مس ، آلیاژهای نقره و سایر مواد بسیار رسانا ساخته می شوند. عمر مفید مخاطبین به دلیل فرسایش مواد تماسی در اثر قوس در حین قطع جریان ، محدود می شود.

قطع کننده های مینیاتوری و قالبی معمولاً هنگامی که کنتاکت ها فرسوده می شوند دور انداخته می شوند ، اما قطع کننده های برق و قطع کننده های ولتاژ بالا دارای کنتاکت های قابل تعویض هستند.

 

کلید مینیاتوری 10 آمپر DC تک پل F&G